Informační interaktivní kiosek - Poliklinika Prosek

Interaktivní dotykový informační kiosek BSS STiNO Digital Signage pro Polikliniku Prosek


Dne 1.2.2017 jsme předali do užívání Poliklinice Prosek nový interaktivní dotykový kiosek s technologií BSS STiNO Digital Signage. Tento interaktivní informační systém usnadní orientaci klientům polikliniky ve vnitřních prostorech. Kiosek obsahuje plán budovy, důležitá sdělení, informace pro klienty a návštěvníky, otvírací dobu a obchodní sdělení. Jednotlivé nezávislé zóny zobrazují přesně nadefinovaný obsah, který je sestaven pomocí konzole pro vzdálenou správu.

Interaktivní dotykový kiosek je zasazen v kovovém rámu na míru s ochraným nástřikem v bílé barvě, takže svým designem zapadá do prostředí polikliniky. Dotykový displej je chráněn "antivandal" technologií proti poškození.

Systém zónového přehrávače BSS STiNO Disigtal Signage bude využíván také jako obchodní nástroj pro prezentaci produktů a služeb nájemců Polikliniky Prosek. Detailní a flexibilní plánování zobrazované kampaně tak vždy vedle informací pro klienty zobrazí i nabídku nových produktů a služeb, které jsou klientům právě k dispozici. Pronájmem inzertní plochy nájemcům a obchodníkům působícím v prostorách Polikliniky Prosek získá vedení polikliniky své vynaložené prostředky na pořízení systému brzy zpět.

 

 Prohlédněte si galerii níže. O technologii BSS STiNO Digital Signage více podrobně zde: www.bss-stino.cz

Máte zájem o naše stejné či podobné služby

Kontaktní osoba

Martin Mudra

Telefon

+420 603 588 833

Napište nám

Vrátit se zpět