Multimediální fasády a kreativní řešení

TecnoVISION NET-LED je nejlepší digitální alternativou ke statickým reklamám, které jsou k vidění v mnoha budovách ve velkých městech. Tento displej je dokonalým řešením pro vytvoření velkolepých scénických efektů, především pak pro vytvoření neuvěřitelných multimediálních fasád, pokrývajících celé budovy

Je speciálně konstruovaný pro vnitřní i venkovní použití.

NET-LED je systém postavený z inovativních LED pásků, které jsou upevněny na speciální konstrukci z oceli a hliníku. Dosahují ohromujících efektů s průhledností až 65 %, mnohem nižší hmotnosti oproti běžným LED displejům a zároveň velmi vysokého jasu, který umožňuje skvělou viditelnost i na přímém slunci.

PRINT-LED během dne vypadá jako klasický billboard, avšak po západu slunce se rozzáří a stane dominantou města. Jedná se o řešení pro reklamu digitálně vytištěnou během dne a v kombinaci s LED plnobarevným displejem v noci umožňuje revoluční komunikaci. Velká obrazovka TecnovISION PRINT-LED je hybridní systém, který kombinuje výhody velké rozlohy digitálního tisku s LED televizorem, který je schopen zobrazovat filmy a statiscké snímky. Tento model je levný, lehký a ideální pro velké střešní instalace o rozloze větší než 100 m2.

Reference

Vrátit se zpět