Hotelové televize a systémy

Komplexní služby pro hotely – hotelové TV systémy, TV s hotelovým modem, Pay-TV systémy a anténní modulátory TV vysílání.

Komunikujte s hosty prostřednictvím vlastních obrazovek.

Sdělte hostům všechny důležité informace a zabavte je nejen na chodbách, recepci nebo ve společenských místnostech, ale i přímo v pokoji. Hotelový televizní systém umožní rozšířit povědomí o vašem hotelu i bez složité infrastruktury.

HOTELOVÉ A SYSTÉMOVÉ TV

Nabízíme vám široké spektrum hotelových a systémových televizorů předních renomovaných značek.

V současné době si můžete vybírat z televizorů s plochou obrazovkou, dělených dle technologie obrazu na LCD, plazma nebo LED.

Pro použití v hotelech vám nabízíme dva druhy hotelových televizorů:

HOTELOVÉ TV VYBAVENÉ HOTELOVÝM MODEM

Disponují dvěma základními funkcemi:

Díky této funkci můžete nastavit na každé TV maximální úroveň hlasitosti tak, aby se hosté v sousedících pokojích navzájem nerušili.

Tato funkce znemožní rozladění televizoru a nastavení televizních programů dle vlastních priorit.

Tyto dvě funkce jsou součástí softwaru speciálně vyráběných televizorů dodávaných do hotelů na objednávku.

SYSTÉMOVÉ TV (JINAK NAZÝVANÉ TAKÉ INTERAKTIVNÍ TV)

K tomu je zapotřebí speciální dálkový ovladač dodávaný výrobcem tohoto systému, nikoliv výrobcem TV. Hotelový systém Pay-TV MMC Eclipse je interaktivní komunikační systém umožňující hotelům, jejich personálu, ale zejména hotelovým hostům využívat řady užitečných funkcí.

PAY-TV

Díky hotelovému systému Pay-TV může hotel nabídnout svým hostům na obrazovce systémové TV důležité informace ke zpříjemnění jejich pobytu. Tyto informace se týkají zejména nabízených hotelových služeb, ale k dispozici jsou i nabídky fakultativních výletů, kulturních představení, informace o dostupnosti letiště, aktuální kurzovní lístek, meteorologické informace atd. Hoteloví hosté tak mohou využívat nejen vlastních služeb hotelu, ale také restaurace, bary, kadeřnictví, fitness až po nákupy v partnerských obchodech hotelu se zajímavými slevami. Na obrazovce si mohou dále vybrat z nabízeného sortimentu jídel a nápojů, které jsou k dispozici v hotelových restauracích či zajišťovány hotelovou službou room service. Po jejich telefonické či interaktivní objednávce je jim jídlo servírováno přímo na pokoj.

Hotelový personál dále jistě uvítá možnost natěžování spotřeby z minibarů přímo přes obrazovku na účet hotelového hosta. Odpadá tak nutnost telefonování nebo odbíhání pokojských do recepce. Technický personál ocení jako přínosné možnost zavádění informací o závadách na konkrétním pokoji, které lze tisknout na samostatné tiskárně v zázemí hotelu.

Hotelové systémy jsou modulární, a tak lze nabídku funkcí dále doplňovat.

Nevron

Nevron je špičkový IPTV systém, který pokrývá nejnáročnější potřeby na kvalitu přenášeného obrazu a zvuku. Vlastnosti jako jsou vysoký výkon, škálovatelnost a nízké provozní náklady, z něj dělají nejlepší platformu svého druhu. Webové rozhraní pro správu, streaming management a agregace linek, průchodnost EPG a Teletext zajištěna, IPTV-Headend a mnoho dalšího.

Nevron reference:

Česká republika:
Svět:
  • Vybrané reference zde

Reference

Vrátit se zpět