Poslechová místnost a odborné poradenství ozvučení

Pouze u nás v showroomu BSS Praha  vám nabízíme možnost zapojení několika doporučených nebo vámi vybraných variant produktů a poslech vaší oblíbené hudby nebo koncertu na těchto zařízeních v příjemném soukromí poslechové místnosti. Ničím nerušeni se tak můžete v klidu rozhodovat a prokonzultovat veškeré varianty s odborným specialistou, který se věnuje pouze vám.

Proces výběru a nákupu se tak stává pro naše klienty příjemným zážitkem a zaručí vaši spokojenost s finálním vybraným řešením pro váš interiér. Přehledný sortiment produktů a značek si můžete prohlédnout i v našem katalogu.

Každý výrobek spotřební elektroniky má jisté vlastnosti, které se nejlépe projeví za splnění určitých podmínek. Velice často se i u těch nejšpičkovějších výrobků stává, že jejich užitné vlastnosti a investici do nich vloženou znehodnocují provozní podmínky (nesprávné zapojení či nastavení, nesprávné umístění apod.) a touto službou můžeme vliv těchto negativních okolností snížit, nebo zcela eliminovat. Špičková luxusní elektronika, a nejen ta, vyžaduje luxusní zacházení, proto doporučujeme profesionální audio video instalaci luxusní elektroniky  spol. BSS Praha. 

Na prodejně BSS Praha najdete vždy novinkové produkty z portfolia značek a můžete tak výměnit audio video techniku za modernější a výkonnější varianty se zárukou dostupnosti a mít produkty vždy mezi prvními v ČR! 

Máte zájem si objednat osobní prezentaci? Kontaktujte nás nebo nás navštivte od pondělí do pátku mezi 8:30 - 16:00 v showroomu.

Reference

Související služby

Vrátit se zpět