Velkoplošné LED obrazovky

Poskytujeme  komplexní služby velkoplošných zobrazovačů značky TechnoVision od počátečního odborného poradenství, osobní prezentace, výběr optimálního řešení pro váš projekt,navržení umístění, projektové dokumentace, dopravy a instalace až po nabídku systémů správy obsahu velkoplošných obrazovek a distribuce systémů digitální reklamy a vysílání vč. servisu a následné údržby.

Naše služby poskytujeme po celé ČR, SK i v okolních státech.

Nabízíme tato řešení:

- Monolitické obří venkovní obrazovky

Díky vlastnostem zobrazovačů značky TechnoVision v kombinaci s moderním designem plně přizpůsobitelným profilům mohou přinášet obchodům a nákupním střediskům nové originální nápady, což dokazují prestižní architektonické projekty s LED obrazovkami v různých velikostech a tvarech vytvořené např. v Dolce & Gabana, Armani či Valentino a Geox. 

- Velkoplošní informační a zábavné systémy pro stadinony a arény. 

Realizujeme komplexní projekty včetně informačních tabulí, bannerových displejů pro komunikaci a reklamu na stadionech, obvodové LED systémy o libovolné délce, dodávku obrazovek, srovnávacích tabulek a obvodových značení. Řešení velkoplošných obrazovek Technovision můžete vidět uvnitř nejprestižnějších světových fotbalových zařízení, např. San Siro v Miláně, na olympijském stadionu v Římě, Caracasu, Bellerive Oval v Tasmánii, Austrálii, atd... 

- Modulární a obloukové led obrazovky pro venkovní akce a TV studia 

LED obrazovky Scenario TecnoVISION jsou vůdcem ve světě zábavy. Navrženy byly tak, aby byla zajištěna maximální účinnost při venkovních akcích a v televizních studiích. Díky rychlému modulárnímu systému a podpůrným panelům, které zjednoduší a zrychlí montáž a demontáž, můžete vytvořit velkolepé zákulisí. Sortiment LED panelů obsahuje panely různých velikostí a rozlišení, které lze snadno ovládat a díky kterým lze dosáhnout ohromujícího vizuálního dopadu

- TecnoVISION trailers - obrazovky na nákladní automobily a přívěsy od 6 do 84 m2 s možností otáčení o 360° bez ohledu na pozici přívěsu. TecnoVISION trailer systémy jsou nejrychlejším a nejpružnějším způsobem jak vytvořit show a upoutat lidi jakýmkoliv typem události.

- Atypické LED obrazovky  

Realizujeme náročné velkolepé projekty velkoplošných obrazovek pro indoor a outdoor v ČR, na Slovensku i okolních státech. Jedná se především o velkoplošné obrazovky umístěné na rohy budov, zobrazovače obloukového tvaru a rozsáhlé reklamní panely mobilního charakteru a atypického umístění, které jsou použity v rámci velkoplošných řešení pro TV přenosy a kulturní akce. Tyto obrazově dokonalé LED zobrazovače fasád a interiérů vytvářejí unikátní kombinaci moderní architektury a reklamy mnoha světových prestižních obchodů a butiků.

BRATISLAVA (Slovensko) - ledwall REKLAMA na střeše.

 

Reference

Vrátit se zpět