Hlasovací systémy

BSS Praha s.r.o. dodává řídící a volební hlasovací systém pro politická jednání, volby, hlasování a pro další statistické zpracování. Řídící software pro volební hlasovací systém je přizpůsobitelný dle konkrétních požadavků včetně jazykových verzí.

Volební hlasovací elektronický systém: 

Výhody a možnosti použití hlasovacího zařízení:

Systém Bosch DCN next generation "dialog bez hranic..." 

Systém Digital Congress Network (DCN) Next Generation od společnosti Bosch představuje osobitou novou tvář digitálních kongresových systémů. Ať už jsou požadavky na konferenci jakékoli, systém Bosch DCN Next Generation je dokáže splnit. Systém Bosch DCN si již získal celosvětové uznání díky své univerzálnosti. Je ideální pro nejrůznější použití, od diskusních skupin až po vícejazyčné konference s tisíci účastníků. Na nejzákladnější úrovni zajišťuje zpracování mluvené řeči a poslech bez účasti operátora; na nejdokonalejší úrovni tvoří integrovanou komunikační infrastrukturu usnadňující správu i těch nejsložitějších mezinárodních konferencí.

Flexibilita

Váš systém může mít přesně takový rozsah, jaký požadujete. Další jednotky stačí jednoduše připojit ke stávajícím v rámci průchozí konfigurace. Při použití více řídicích jednotek (CCU) dokáže systém pracovat s až 4 000 mikrofony. Poskytuje také mimořádně vysokou úroveň kompatibility s externími systémy. 

Estetický design

Vzhled hraje při komunikaci klíčovou roli. Je proto důležité vytvořit prostředí podporující konstruktivní dialog. Systém DCN Next Generation poskytuje dokonalou kombinaci propracovaného vzhledu a optimalizovaného výkonu. Uspořádání elegantního řídicího panelu působí hned při prvním kontaktu příjemně. Použití zdokonalených technologií pro přenos zvuku a obrazu usnadňuje poslech – a čtení – informací z aktuálního dění. Všechny tyto prvky usnadňují práci uživatelům a poskytují jim možnost řízení. Stolní jednotky Concentus Všechny jednotky delegátů a předsedajícího jsou vybaveny inovativním plochým reproduktorem zlepšujícím srozumitelnost mluveného slova a omezujícím zpětnou vazbu. Některé modely také disponují kanálovými voliči, čtečkami identifikačních karet a podsvícenou grafickou obrazovkou zobrazující všechny standardní znaky systému Windows – včetně složitých evropských jazyků a obrazových písem, jako je čínština a japonština. 

Zapuštěná řešení

Zapuštěné jednotky systému DCN Next Generation poskytují stejné funkce (kromě obrazovky LCD) a výhody výkonu jako konzoly DCN Concentus, přičemž umožňují vytvořit pevné instalace přizpůsobené na míru zabudované do stolů a opěrek rukou. 

Vynikající kvalita zvuku

Je zajištěna 2 sluchátkovými výstupy, takže oba delegáti mohou slyšet stejně dobře. Jednotky jsou také odolné vůči rušení mobilními telefony. 

Kanály pro tlumočení

S kvalitou HiFi s kapacitou až 32 jazykových kanálů pokryje systém DCN Next Generation snadno i ty nejnáročnější potřeby.

Reference

Vrátit se zpět